Filmowe Zaproszenie do Biblioteki (28.12.2017 r.)

plakat-Filmowe Zaproszenie do Biblioteki (28.12.2017 r.)

Tuż po świętach zapraszamy na Salon Muzyki i Literatury pt. „Kolędowanie w bibliotece”. Gościem salonu będzie ks. Łukasz Libowski, który przedstawi świąteczne rozważania oraz zaśpiewa. Akompaniować będzie Izabela Migocz. Krystian Migocz zagra na skrzypcach.
(3 stycznia 2018, godz. 17.00, Filia nr 5, Damrota 32)
Następnego dnia zachęcamy do przyjścia na wernisaż wystawy fotografii i prelekcję opolskiego podróżnika Przemysława Supernaka pt. ”Spotkani w drodze”.
(4 stycznia 2018, godz. 17.00, Filia nr 5, Damrota 32)
Zapraszamy na spotkanie autorskie z Ewą Kassalą "W kręgu królowych starożytnego Egiptu – Hatszepsut - najpotężniejsza władczyni Egiptu”. Ewa Kassala jest autorką m.in. „Portretu kobiety wieku zatracenia”, „Mandragory”, „Poradnika nowoczesnej czarownicy”. „Hatszepsut” jest trzecią powieścią w serii egipskiej. Podczas spotkania będzie można ją przedpremierowo zakupić.
(5 stycznia 2018, godz. 17.00, MBP, Rynek 3)
Zachęcamy dzieci w wieku 6-8 lat do wzięcia udziału w konkursie plastycznym organizowanym z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej zainspirowanej hasłem „Z BABCIĄ, Z DZIADKIEM W KSIĄŻKOWĄ PRZYGODĘ”. Prace należy wykonać w dowolnej technice płaskiej w formacie A4 lub A3. Konkurs trwać będzie do 10 stycznia 2018 r.
(Szczegóły konkursu w Regulaminie na stronie www.mbpkk.pl)  inne Komunikaty

Projekt Złote książki w górach i miastach jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. Przekraczamy granice

100 książek na 100 lat Niepodległości 1918-2018

Biblioteka Cyfrowa

Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych Academica

Blog Miejskiej Biblioteki Publicznej

portret miast

ibukcitywalk

 logo bookcrossing