Kędzierzyn-Koźle w Footsteps

plakat-Kędzierzyn-Koźle w Footsteps   od 20 lipca 2017    Kędzierzyn-Koźle

Gorąco zachęcamy do zwiedzania naszego miasta przy pomocy aplikacji Footsteps. Z nowego sposobu na bliższe poznanie Kędzierzyna-Koźla turyści i mieszkańcy mogą korzystać już od dziś!

Użytkownik po uruchomieniu aplikacji wybiera swoje zainteresowania poprzez określenie własnej osobowości. Do wyboru jest dziesięć typów, m.in. turysta, smakosz, hipster, historyk, głowa rodziny czy miłośnik sztuki. Można zaznaczyć jedną albo kilka z nich. Na ich podstawie aplikacja zaproponuje trasę zwiedzania dopasowaną do wybranych preferencji. Dzięki temu użytkownik nie poświęca więcej niż minutę na przygotowanie się do zwiedzania, a jednocześnie czerpie ze spaceru więcej przyjemności, gdyż zwiedza miasto w taki sposób, jaki lubi najbardziej.

W naszym mieście użytkownicy aplikacji mają do wyboru sześć tras zwiedzania:

szlakiem Twierdzy „Koźle”
Kędzierzyn-Koźle kulturalnie
rowerem przez Kędzierzyn-Koźle i okolice
szlakiem kibica Zaksy Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle i okolice. Szlakiem zabytkowych obiektów sakralnych
Kędzierzyn-Koźle. Szlakiem II wojny światowej

Po wybraniu trasy pojawia się interaktywna mapa Kędzierzyna-Koźle z punktami zwiedzania i znacznikiem lokalizacji. Po dojściu do atrakcji otrzymujemy powiadomienie i opis miejsca wzbogacony o zdjęcia, filmy czy odnośniki do stron internetowych atrakcji. A gdy się zmęczymy aplikacja pomoże w znalezieniu w okolicy miejsca, w którym możemy napić się kawy czy dobrze zjeść.

Nie zabrakło również trasy dla rowerzystów. Warto ją przejechać na rowerach OK bike!. Z wysokości siodełka można zwiedzić i zobaczyć m.in. parkowe zakątki Sławięcic czy kozielskie planty.

Aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemami Android (https://goo.gl/z7DPGY) i iOS (http://apple.co/1Y68Tqv).  inne Komunikaty

Projekt Złote książki w górach i miastach jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. Przekraczamy granice

100 książek na 100 lat Niepodległości 1918-2018

Biblioteka Cyfrowa

Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych Academica

Blog Miejskiej Biblioteki Publicznej

portret miast

ibukcitywalk

 logo bookcrossing