Lerni - Obierz „Kurs na języki obce”

Logo Fun English

 Lerni w bibliotece - bezpłatne kursy językowe i fotograficzne

 Mieszkańcy miasta – śpieszcie się! Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu oferuje bezpłatny dostęp do platformy Lerni - kursów językowych dla młodzieży i dorosłych: angielskiego (w tym angielskiego biznesowego), niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego. Kursy są dostępne na multimedialnej platformie www.lerni.us. Składają się z filmów, dialogów, fotolekcji, kącików gramatycznych, ćwiczeń do nauki słówek i sprawdzających poprawność wymowy. Metoda nauczania opiera się na naturalnych procesach poznawczych. Wykorzystuje tak zwaną immersję językową - czyli całkowite zanurzenie w języku - dzięki któremu w szybkim tempie można opanować wybrany język, a efekty widoczne są już po kilku sesjach nauki.

Najmłodsi mogą korzystać z kursu FunEnglish - multimedialnego podręcznika do nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-12 lat, który jako pierwszy w Polsce otrzymał w 2011 roku akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Miłośnikom robienia zdjęć oferujemy kurs specjalistyczny Fotografia 123.

Z kursów można korzystać w dowolnym miejscu i czasie na swoim urządzeniu (komputer, tablet, smartfon) lub bezpośrednio w bibliotece.

Ilość dostępów do platformy e-learningowej jest ograniczona. Kody dostępu można uzyskać w czytelni MBP i Filii nr 5 oraz pozostałych filiach na wszystkich osiedlach.

Wszystkie kursy zostały stworzone przez firmę Funmedia, eksperta w dziedzinie nowoczesnych multimediów edukacyjnych.

Biblioteka Cyfrowa

Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych Academica

Blog Miejskiej Biblioteki Publicznej

portret miast

ibukcitywalk

 logo bookcrossing