Kurs na… angielski! Ponownie w bibliotece

plakat-Kurs na… angielski! Ponownie w bibliotece

Setki filmów, edukacyjnych gier, foto-lekcji i interaktywnych ćwiczeń z angielskiego czekają na dzieci w naszej bibliotece. Po raz trzeci rozpoczyna się tu bezpłatny, e-learningowy kurs  FunEnglish.pl.

Kurs FunEnglish.pl jest przeznaczony dla dzieci w wieku 6-12 lat. Łączy naukę z zabawą, co pozwala szybko zdobywać kolejne umiejętności językowe. Dzieci mogą korzystać z niego samodzielnie - potrzebny jest im tylko komputer z dostępem do Internetu.Wystarczy, jeżeli będą uczyły się dwa razy w tygodniu przez niecałą godzinę, aby w ciągu kilku miesięcy zobaczyć pierwsze efekty nauki. Każde dziecko poradzi sobie z kursem bez trudu, a w razie potrzeby może zasięgnąć pomocy bibliotekarza.

Na tej stronie można zobaczyć, jak wygląda nauka: http://funenglish.pl/funbook/.

Kurs FunEnglish.pl jako pierwszy w Polsce otrzymał akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej. Od 2011 roku jest bezpłatnie udostępniany bibliotekom publicznym w ramach projektu „FunEnglish w bibliotece”, prowadzonego przez firmę Funmedia we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Fun English dostępny jest Oddziale dla Dzieci w Koźlu, Filii nr 11 na Piastach, Filii nr 5 przy ul. Damrota 32 oraz w Filii nr 1 na Pogorzelcu.

Więcej informacji:

Oddział dla Dzieci (Koźle, Rynek 3) – tel. 77 482 37 80 w.26
Filia nr 1 (os. Pogorzelec, Słowackiego 6) - tel. 77 483 25 71
Filia nr 5 (os. Śródmieście, Damrota 32) – tel. 77 483 24 81 wew.24
Filia nr 11 (os. Piastów, ul. Kazimierza Wielkiego 17) – tel. 77 481 82 18  inne Pozostałe

Projekt Złote książki w górach i miastach jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. Przekraczamy granice

100 książek na 100 lat Niepodległości 1918-2018

Biblioteka Cyfrowa

Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych Academica

Blog Miejskiej Biblioteki Publicznej

portret miast

ibukcitywalk

 logo bookcrossing